Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Yazdır E-Posta

Boğaziçi Lazer EpilasyonLazer epilasyon süreci, "lazer epilasyon yapılacak olan bölgenin temizlenmesi, bölgedeki uzun olan kılların kısaltılarak epilasyona uygun hale getirilmesi ve lazer cihazı ile taranması" şeklinde üç farklı aşamadan oluşmaktadır.

Ten ve kıl renginize göre size en uygun olan lazer epilasyon cihazı ile epilasyon yapılacak olan bölge taranır. Bu tarama işlemi, lazer epilasyon yapılan bölgeye ve kıl yoğunluğuna göre birkaç dakika veya birkaç saat sürebilmektedir.

Bilinenin aksine lazer epilasyon sanıldığı kadar uzun süren bir tedavi değildir. Seans süreleri yaklaşık olarak 15 dakika ile 45 dakika arasında sürmekte ve seans aralıkları (kişinin lazer epilasyona gelme aralığı) 4 ile 8 hafta arasında değişmektedir. Lazer epilasyon tedavisinin bitmesi için gerekli olan seans sayısı da ortalama 3 ile 6 seanstır. Yani lazer epilasyon tedavisi hem kısa sürmekte, hem de kısa sürede sonuç alınmaktadır.

Size en uygun lazer epilasyon cihazını ve detayları öğrenmek için iletişim bölümünü kullanarak bilgi alabilir, lazer epilasyon fiyatlalrını öğrenebilirsiniz. 


 lazer epilasyon nasıl yapılır lazer epilasyon seansları lazer epilasyon süreci lazer epilasyon süresi
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

< Önceki   Sonraki >